image

ZEMİN ISITMA & YERDEN ISITMA NEDİR?

Büyük alanlarda ki doğru ısıtmada hedef insan olmalıdır. Örneğin Camilerde kubbe yüksekliğinin fazla olması nedeniyle kalorifer veya klima ile ortamı ısıtmak oldukça zordur

Camiye girince cemaatin üşümesinin aslında tek sebebi Zeminin soğuk oluşudur.

Yerin ısıtılması ile kişilerin soğuk havayı hissetmesini engellemiş olursunuz. Bu yüzden insanların konforlu ve huzur ile sürecek ibadetlerini sağlamak sadece Karbon Isıtıcı Film ile mümkündür.

“Karbon film zeminden ısıtma ile ayaklar daima sıcak .”

image

ZEMİNDEN & YERDEN ISITMA NASIL UYGULANIR?

Yün , Akrilik veya Polyester Halısı altına keçe serilerek ön yalıtım sağlanır. Daha sonra üzerine Karbon Film Isıtıcı döşenerek gerekli bağlantı ve kurulumlar yapılır.

Bu ön hazırlıklar tamamlandıktan sonra uygulaması yapılan alanın büyüklüğü ve saflarına göre En son teknoloji ile donatılmış Elektrik Panoları uygun yerlere takılır ve zaman programlaması sayesinde tüm denemeler ve testler yapıldıktan sonra sistem teslim edilir.

Kolay ve hızlı kurulumu maliyetlerinizi en aza düşürerek zamandan da tasarruf etmenizi sağlar

image

ZEMİNDEN & YERDEN ISITMA FAYDALARI

HESAPLI

Cami, İbadeethane , sohbet evi vbg. alanın tamamına döşenmez. Safların yada ayak kısımlarına denk gelecek şekilde uygulanır. Elektonik Panolarımız sayesinde Namaz vakitlerinden önce devreye girer ve namaz vakti bitiminde otomatik olarak devreden çıkar.

GÜVENİLİR

Karbon Isıtıcıda Elektrik teli kablosu yoktur. Yanmaz , tutuşmaz polietilen (plastik)arasında ham maddesi karbon olan tamamen güvenli malzemelerden oluşmaktadır. Periyodik bakım , temizlik veya tamir gerektirmez. Arıza yapmaz , kopmaz , sudan etkilenmez.

image

ZEMİNDEN & YERDEN ISITMA FAYDALARI

SAĞLIKLI

Halı arasında bulunan ve hava yolu ile de bulaşan toz böceklerini , bakterileri azaltır. Cami girişine döşenmesi halinde, ıslak ayakla basılan bölgeyi kurutur, bakteri ve dolayısıyla kötü kokuyu giderir. Altı tahta döşeli camilerde oluşan alt yuvayı temizler.

KONFORLU

Soğuk gün ve gecelerde insanların ibadetlerini oturdukları anda hissetmelerini sağlayan tek sistemdir. Karbon Isıtıcı Film bu konforu sağlayan mükemmel bir üründür.